dynacord powermate 1600/3

Shitet nga: dynacord 18 Nën 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
mikseta dynacord powermate 1600/3
esht e re dhe ka fuqi 2000watt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim