shes muzik per vetur bej edhe ndrrim.me.iphone 4s

Shitet nga: driton 18 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muzik per vetur shum te mir me te gjitha paisjet 3fushterka dy buhera dhe me kabulla.me tela me krejt paisjet qe duhen per mu lidh fushterkat jan njana 700watt 502watt dhe 400watt dy zveshnika per za ka 1000wat siq shihen edhe ne foto bej edhe ndrrim me.iphone 4s ose samsun galexi s3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim