VILA MBI RECANE ME 6 ARI VEND..LIRE

Shitet nga: privat 29 Nën 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR   70 000 EUR

Adresa: Recane
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prizren
VILA E NDERTUME PAR 2 VITE ME NJE OBOR TE RREGULLUAR DHE ME NJE DALJE NE LUME....FLM PER MIREKUPTIM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim