Violina

Shitet nga: bujar 07 Maj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shiten keto tri violina shum te mir ne gjendje te rregullt qmimi per cop 300 euro nese i merr te gjitha qmimi osht ma i lir per ma shum info kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim