SHES Muzika te gatshme per dj -qmim i lir

Shitet nga: labinot 18 Gsh 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shes muzika te gatshme per dj muzikat jon ne gjendje perfekte dhe jan shum te rujtne jan 4 stuba-mixeta-sllevi-llaptopi dhe gjithashtu edhe stabilizatori. te interesuarit mund te lajmrohuni ne nr e telit 044-533-180 jumirpresim...
gjithashtu edhe llaptopi esht i gatshum me muzika te mbushura muzika dasmash...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim