Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente & Paisje Muzikore në shitje

Instrumente dhe paisje muzikore të reja dhe të përdorura në shitje. Kërko shpallje për instrumente.


Gjej instrumente dhe paisje muzikore si sint, harmonikë, piano, tupana, shkopinj, instrumente frymore, instrumente me tel, paisje muzikore sounding, për skenë dhe paisje për DJ dhe shumë lloje tjera të instrumenteve muzikore dhe pjesë të tyre në MerrJep.com.

Sot 08:49 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Ferizaj

Qifteli

150 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:18 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Prizren

Zerim

Dje 13:07 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Prishtinë

Zerim me qera

Dje 08:45 Të tjera  ·  Lipjan

zvushnik

Dje 08:42 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Besianë

MIKSETË 900W

270 EUR

Dje 08:42 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Casio  ·  CTK  ·  Gjakovë

urgent veding maqin per qkollada

900 EUR

Dje 08:21 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Yamaha S115

420 EUR

11 Korr 15:03 Tupana dhe Shkopinj  ·  Gjakovë

Shitet gjezi alesis

800 EUR

11 Korr 12:33 Të tjera  ·  Ferizaj

DMX Pro 24.4. Digital Mixer

900 EUR Price Reduced

11 Korr 10:06 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Gjilan

Drajwera

270 EUR

11 Korr 10:02 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Gjilan

Shiten

650 EUR Price Reduced

10 Korr 17:11 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Pejë

Miksetë per ndriçim SGM studio12 Italiane

500 EUR

10 Korr 01:07 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Dynacord F1122 Orginal

350 EUR

10 Korr 01:06 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Yamaha 4x1200 wat

470 EUR

10 Korr 01:06 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Shure Glxd4 Beta58A

500 EUR

10 Korr 01:06 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Shure Pgx Beta58A

320 EUR

10 Korr 01:06 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Dynacord Xa1

3 700 EUR

09 Korr 15:35 Tupana dhe Shkopinj  ·  Ferizaj

MILENIUM 850

600 EUR

08 Korr 23:59 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Prishtinë

Seeburg acustic line

4 800 EUR

08 Korr 21:55 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Pejë

Daslight DVC4,1536 kanale, e Kines

250 EUR

08 Korr 12:51 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Gjilan

Zvoshnik

90 EUR

08 Korr 10:55 Të tjera  ·  Prishtinë

BRAHLER AUTOMIC MIC

15 EUR Price Reduced

Online
08 Korr 02:03 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Pejë

SIGMA -GMCE+el. Akustike gitare

270 EUR

07 Korr 22:01 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Prishtinë

DJ - Zerim me qera

55 EUR

Jeni duke kërkuar instrumente apo paisje muzikore të reja dhe të përdorura? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve dhe instrumenteve muzikore me çmimet më të volitshme në treg.


Instrumente dhe paisje muzikore


Eksploro gamën e gjerë të instrumenteve muzikore të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjej instrumente muzikore të ndryshme duke filluar nga sint, harmonikë, piano, tupana, shkopinj, instrumente frymore, instrumente me tel, paisje muzikore sounding, për skenë dhe paisje për DJ të markave të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Instrumente dhe paisje muzikore të reja dhe të përdorura në shitje


Jeni duke kërkuar paisje muzikore? Kërko shpallje për instrumente dhe paisje muzikore të reja dhe të përdorura në MerrJep.com dhe gjej paisjen ideale muzikore për ju. Gjej instrumente muzikore të modeleve të ndryshme si tupana, harmonikë, sint, piano, instrumente frymore, instrumente me tel dhe paisje të ndryshme muzikore si paisje sounding, për skenë dhe DJ paisje në gjithë Kosovën.


Blej instrumente dhe paisje muzikore në MerrJep.com


Shpallje për instrumente dhe paisje muzikore të reja dhe të përdorura nga të gjitha llojet dhe markat e instrumenteve dhe paisjeve muzikore në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për instrumente dhe paisje të ndryshme muzikore dhe zgjedh ofertën më të mirë për piano, sint, harmonikë, instrumente frymore, instrumente me tel dhe shumë paisje tjera muzikore në MerrJep.com.


Shit instrumente dhe paisje muzikore në MerrJep.com


Nëse keni instrumente apo paisje muzikore të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për instrumentin apo paisjen muzikore që doni të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 9.454 shpalljeve për instrumente dhe paisje muzikore të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione