Lavanderi vetesherbyese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fagor Industrial Kosovo -SpeedClean- 01 Tet 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Doni te hapni 1 biznes qe menaxhohet lehte me angazhim minimal.
Ne ju ofrojme makineri dhe konceptin e punes, perfshire dhe keshillat ne perzgjedhjen e makineris se duhur per ju.
Biznesi mund te menaxhohet shume lehte edhe nga largesia pa qene prezent dhe nuk ka nevoje te punesoni punetore, gjithesesi ju mund te ofroni edhe sherbime dhe ju vendosni per kete.
Eshte koncept perendimor i lavanderis vetesherbyese.

Thjesht dhe lehte menaxhojeni vet.

Kontakt permes emailit: speedcleanks@gmail.com
Tel.Viber,Whatsapp.:+38344148903
#4954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim