Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dorëzim i biznesit të përpunuar

Biznese të përpunuarashitje dhe me qera. Kërko shpallje për biznese të përpunuara dhe gjej autolarje, biznes afarist, biznes second hand, lavanderi, sallon ondulimi, kafiteri, restorant, piceri, sony playstation, paisje për sallon ondulimi, burektore, autoservis, butik, pomp benzini dhe biznese tjera të ofruara për shitje apo me qera në vende të ndryshme të Kosovës.


21 Sht 13:40 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Drenas

SHITET BIZNESI

14 Sht 20:19 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Gjilan

Kafiqi ne shitje

25 000 EUR

12 Sht 18:11 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Prishtinë

Shitet makina

11 Sht 15:48 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Ark

550 EUR

04 Sht 17:01 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Lokali ipet me qira

3 EUR

28 Gush 00:59 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Tavoline

25 EUR

Jeni duke kërkuar të bleni apo të merrni me qera biznes egzistues? Ju jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Kategoria "Dorëzim i biznesit të përpunuar" ofron përzgjedhje të madhe të bizneseve të ndryshme të cilat janë të gatshme për shitje apo për tu lëshuar me qera.


Biznes egzistues në shitje dhe me qera


Përzgjedhje e madhe e bizneseve të ndryshme egzistuese në MerrJep.com. Kërko shpallje për biznese egzistuese në shitje dhe me qera dhe gjej biznese të ndryshme si autolarje, biznes afarist, biznes second hand, lavanderi, sallon ondulimi, kafiteri, restorant, piceri, sony playstation, paisje për sallon ondulimi, burektore, autoservis, butik, pomp benzini dhe biznese tjera egzistuese në Kosovë.


Blej, shit apo lësho me qera biznes egzistues në MerrJep.com


Shpallje për biznese egzistuese në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për biznese egzistuese në shpalljet për biznese të përpunuara në MerrJep.com.


Nëse keni biznese egzistuese për të shitur apo për të lëshuar me qera regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për biznesin që dëshironi të shisni apo të lëshoni me qera dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.689 shpalljeve për blerje, shitje apo marrje me qera të bzineseve egzistuese në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione