Depo me qira

0 EUR

Jepet me qera nga: Shpallje 27 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Hapësirat
Depo
Jepet me qira hapsira prej rreth 2500m2 hapsire e hapur dhe rreth 350 m2 e mbyllur. Hapsira te pershtatshme per veprimtari te ndryshme. Gjendet ne Nashec perball trafos.
Shpallje
044817889
Leaflet
Në fillim