Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Depo në shitje dhe me qera | MerrJep.com Shpalljet


Depo në shitje dhe me qera. Kërko shpallje për depo dhe hapësira afariste me sipërfaqe të ndryshme dhe gjej depo dhe zyre me qera, depo me qera me mundësi ndamje, depo me qera 300m2, depo industriale 1300m2, depo me qera 600m2, objekt me qera 700m2, depo me qera 1400m2 dhe depo tjera industriale dhe objekte afariste për veprimtari të ndryshme në gjithë Kosovën.
Sot 09:48
Linku:
Shitore Depo  ·  Prishtinë

Depo 500m² me #QIRA në Veternik.

2 200 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 09:46 Shitore Depo  ·  Prishtinë

Depo me Qira ne Fushe Kosove Mbrapa ETC-se

3 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 09:42
Linku:
Shitore Depo  ·  Ferizaj

Depo 1100 m² me QIRA në Ferizaj

3 200 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 09:30
Linku:
Shitore Depo  ·  Prishtinë

Depo 900m² me QIRA në Prugoc.

2 500 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 09:28
Linku:
Shitore Depo  ·  Prishtinë

Depo 85m² me QIRA në Aktash.

350 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar depo të sipërfaqeve të ndryshme të përshtatshme për veprimtaritë tuaja? Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të depove industriale dhe objekteve afariste të sipërfaqeve të ndryshme në lokacione dhe qytete të ndryshme të Kosovës.


Depo në shitje dhe me qera


Përzgjedhje e madhe e hapësirave të ndryshme për depo në MerrJep.com. Kërko shpallje për depo në shitje dhe me qera dhe gjej depo me sipërfaqe të ndryshme si depo me qera 300m2, depo industriale 1300m2, depo me qera 600m2, objekt me qera 700m2, depo me qera 1400m2, depo dhe zyre me qera, depo me qera me mundësi ndamje dhe depo tjera apo objekte afariste në shitje apo me qera me çmimet më të mira në treg.


Blej, shit dhe lësho me qera depo në MerrJep.com


Shpallje për depo në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për depo në shpalljet për depo dhe hapësira tjera afariste në MerrJep.com.


Nëse keni depo për të shitur apo për të lëshuar me qera regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për depon që dëshironi të shisni apo të lëshoni me qera dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për depo në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione