LËSHOHET ME QERA LOKAL NE PRIZREN

0 EUR

Jepet me qera nga: Rilind 03 Gush 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Leshohet lokali me qera lokali ne Prizren afer spitalit pran zjarrefiksave te statcioni i policis alfa.
Lokali eshte i kompletuar dhe ka 120 m2. Poashtu posedon parking perball lokalit.
Te gjithe intersuarit te lajmrohen ne 049153028
Leaflet
Në fillim