Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyqane dhe trafika në shitje dhe me qera


Dyqane dhe trafika në shitje dhe me qera. Kërko shpallje për dyqane dhe trafika dhe gjej lokale me qera, dyqane me qera, trafika me qera, objekte afariste, depo, punëtori lokale dhe objekte tjera të përshtatshme për qera në gjithë Kosovën.

Sot 18:54
Linku:
Dyqane dhe Trafika , Prishtinë

Jepet me qira lokali ne Arberi

750 EUR / muaj

Shitësit të Besuar


Jeni duke kërkuar dyqane apo trafika me qera? Tashmë jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për hapësirën që i përshtatet biznesit tuaj.


Dyqane dhe trafika në shitje dhe me qera


Përzgjedhje e madhe e hapësirave për biznes në MerrJep.com. Kërko shpallje për dyqane dhe trafika në shitje dhe me qera dhe gjej lokale me qera, dyqane me qera, trafika me qera, objekte afariste, depo, punëtori lokale dhe hapësira tjera afariste me çmimet më të volitshme në treg.


Shiko shpalljet për dyqane dhe trafika dhe gjej hapësirën ideale për ju në mesin e 2.625 shpalljeve për dyqane dhe trafika në MerrJep.com.


Blej dhe shit dyqane dhe trafika në MerrJep.com


Shpallje për trafika dhe dyqane në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për dyqane dhe trafika në shpalljet për lokale me qera, dyqane me qera, trafika me qera, objekte afariste, depo, punëtori dhe lokale.


Nëse keni trafika dhe dyqane për të shitur apo për të lëshuar me qera regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për ambientin biznesor që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 2.625 shpalljeve për dyqane dhe trafika në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione