Publikuar: Sht 29 2023 05:20

Lokal me qira ne rrugen kryesore ne Arberi

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 29 05:20
Shikime: 16
-
Ofrohet për qira lokali në rrugën kryesore në Arbëri.
Lokali gjendet në kuadër të objektit të ndërtuar nga kompania Alb Dizajn në një kompleks modern dhe me pozicion tejet të përshtatshëm për çdo lloj biznesi.
Lokali ka një hapësirë prej 160m2, gjendet në përdhesë me pamje në rrugën kryesore dhe me vende të bollshme parkingu para lokalit.
Për më shumë informata na kontaktoni.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
16
+38349755554

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione