LOKAL ME QIRA

0 EUR

Shitet nga: emrush 21 Sht 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Të tjera
Lëshoj lokalin me qira në lagjen “Ulpiana” afër Rrethit -përballë spitalit (te Barnatoret) buzavi rruges per breg te diellit. Lokali eshte perdhese, ka 80m, disponon me ngrohejen qendrore te qytetit dhe eshte i pershtatshem per cdo veprimtari e sidomos sherbime shendetsore si: laborator, ordinance, barnatore per depo etj).
Lokali eshte i lire dhe mund te shikohet per qdo dite.
Info.tel. 045/497-768 ose 044/843-199 prej orës 8-19
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione