Roland VP540i PRINT CUT

5 700 EUR

Shitet nga: xxx 30 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet ploteri Roland vp540i print cut ne gjendje te gatshme per shtyp dhe prerje.
Kokat jane ne gjendje te mire.
Printeri sapo eshte sjellur nga Zvicra dhe eshte leshuar ne pune sa per test.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione