Nxemje qendrore. Ujesjelles. Sanitari

0 EUR

Kërkohet punë nga: Avni Rama 31 Maj 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Instalime të ujësjellsit dhe kanalizimit
Instalime të nxemjes qëndrore
Montime të elementeve sanitare

Tag: Radiator . Kamin . Shporet . Stuf. Stufa . Vaillant . Alfa . ABC . Ujesjelles . Sanitari . Kanalizim . Lavaman . Boiler . Intervenime . Riparime . Mirmbajtje . Kuzhina . Banjo. Radiator. Bojler. Renovim. Banes.
Avni Rama
+38344740280
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione