Zubin Potok

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zubin Potok,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Zubin Potok ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Jan 15:30 ,

Volkswagen Golf 4 Pikap Dizel 1.9 TDI 4x4

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 20:44 ,

Golf 3 1.9tdi

Histora e veturës

620 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 20:44 ,

Seat Arosa 1.9sdi

Histora e veturës

699 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 17:28 ,

Volkswagen Touran Dizel 1.9 TDI

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 17:08 ,

Volkswagen Golf 4 Dizel TDI

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:32 ,

BMW 525 DIZEL 2.5

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:01 ,

Volkswagen Passat Dizel TDI

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 17:01 ,

Seat Altea Dizel 1.9 TDI Nov

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 17:01 ,

Volkswagen Bora Dizel 1.9 TDI

Histora e veturës

920 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:50 ,

Volkswagen Passat Dizel 1.9 TDI nov

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:39 ,

Volkswagen Golf 3 Dizle 1.9 TDI

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:31 ,

Opel Zafira Dizel 1.9 Nova

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:31 ,

Audi A6 Dizel 2.7

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:19 ,

Opel Astra H Dizel 1.9

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 11:41 ,

Volkswagen Golf 3 Dizel 1.9 TDI

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 19:41 ,

Audi A6 Dizel 2.7

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 14:53 ,

Volkswagen Passat Dizel TDI

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 16:26 ,

Opel Astra Dizel 1.7

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 20:16 ,

Jeep Cherokee Benzinac 4.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 11:36 ,

Opel Corsa Dizel 1.7

Histora e veturës

920 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Dhj 18:14 ,

BMW 318 Dizel

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 18:06 ,

Opel Corsa Benzinac 1.2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 06:32 ,

Volkswagen Polo Dizel 1.9 SDI

Histora e veturës

870 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 10:01 ,

JEEP LIBERTY 2.8 CRD

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 12:15 ,

Mercedes Benz C220 Dizel 2.2CDI

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 12:15 ,

Mercedes Benz C 220 Dizel 2.2 CDI

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:10 ,

Renault Clio Benzinac 1.2 nov

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:55 ,

BMW 530 DIZEL 3.0 NOV FIKSNA CENA

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 14:56 ,

Opel Corsa Dizel 1.7

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:52 ,

Audi A6 Dizel 2.0TDI S-line

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 16:21 ,

Volkswagen Golf 4 Dizel 1.9 SDI

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 11:58 ,

Audi A6 2.5 quattro

Histora e veturës

111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Zubin Potok juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione