PUNOJ RRETHOJA TE PARCELLAVE,ARAVE,OBORREVE ETJ

0 EUR

Kërkohet punë nga: GEZIMSERTOLLI 27 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Sektori
Të tjera
Punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh mo modele dhe dimensione te ndryshme te mrezhes te gjitha me material toni .ki dhe pllacin ton me material ndertimor ju mirpresim na kontaktoni.
GEZIMSERTOLLI
044365742
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione