Kerkojm ndihmës kuzhinjer

0 EUR

Kërkohet punë nga: bashkim 08 Dhj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kerkojm ndihmes kuzhinjer
kandidati duhet te ket pervoj pune
te jet serioz dhe te ket aftesi pune ne grup Perparsi kan ata Puntor qe kan njohuri edhe si lloj shankisti
Orari i punes 15:00 deri 23:00
Leaflet
Në fillim