TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

0 EUR

Shitet nga: 044280873 Sot 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Shërbimet
Për dasma
SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT TE SAKT 24/7 044280873 viber +38344280873 tenda

—————————


volitshme


———————————-SHENIMET ME POSHT NUK VLEJN
me qera ne sherbim te lira te mira
044280873
+38344280873
Leaflet
Në fillim