INSTALIME ELEKTRIKE, PUNIME KERAMIKE, ETJ.

0 EUR

Shitet nga: UNIKOS Eng LLC 27 Korr 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Sherbimet e ofruara nga ne si kompani jane :

- Punime Hidraulike, Instalime te Ngrohjes dhe Kondicionimit te Ajrit,
- Instalime Elektrike,
- Instalime te tjera Ndertimore,
- Punime Suvatimi,
- Punime dhe Montime nga Druri dhe materialet tjera,
- Punime per Veshjen e Dysheme dhe Mureve,
- Lyerja dhe Vendosja e Xhamave.
- Perfundimi dhe Finalizimi i puneve te tjera te ndertesave,
- Punimet e Kulmeve/ Çative,
- Demolime te objekteve,
- Zhvillimin e projekteve te ndertimit,
- Ndertimin e objekteve banesore dhe jo-banesore,
- Agjencite e Patundshmerive.

Per info me shume:

Tel . : +383 44 105 459
Email: unikos.eng@gmail.com
UNIKOS Eng LLC
+38344105459
Leaflet
Në fillim