Montojm solar enerji

Shitet nga: baki 03 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim.solar dhe montojm.enerji 10 panell 4 batari 200 ampera me qmim lir dhe me fakturdhe jo urgjent
Leaflet
Në fillim