kemi makina te larjes dhe te eneve dhe shporta dhe

200 EUR

Shitet nga: elez 06 Sht 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
kemi makiima te larjes te eneve shporte me xhom kemi friza 2kat jan te gjith ne gjendje shum tmir jan te gjitha nga zvicra numri I telit:+37749895274edhe +37744396176 mond te thirrni ne viber ju lutemi kontaktoni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione