Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:13 Veshje dhe Tekstil , Gjilan

Rroba te ardhura nga zvicrra

225 EUR

02 Qer 16:54 Prodhime bujqësore/Bimë , Gjilan

shiten pishat

28 Maj 16:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Gjilan

Rasad dredhze

23 Maj 13:51 Të tjera , Gjilan

Shes

16 Maj 23:32 Prodhime ushqimore , Gjilan

Mijalt

10 Pri 13:28 Të tjera , Gjilan

Shiten Kofet 10 kg

02 Pri 15:40 Prodhime bujqësore/Bimë , Gjilan

Rasad dredhze

19 Mar 14:42 Prodhime ushqimore , Gjilan

Mishtore Premium

1 EUR

11 Mar 20:57 Prodhime bujqësore/Bimë , Gjilan

shiten pishat

28 Shk 12:13 Të tjera , Gjilan

Fliper

40 EUR

21 Shk 11:58 Të tjera , Gjilan

Adaptera 20w me shumice

16 Shk 23:01 Të tjera , Gjilan

fizio

12 Shk 17:50 Të tjera , Gjilan

Tjegulla (qeremide) ne shitje

10 Shk 21:51 Prodhime ushqimore , Gjilan

Mjalt

15 EUR

29 Jan 02:14 Të tjera , Gjilan

Mobile

27 Jan 19:24 Veshje dhe Tekstil , Gjilan

Oferte

19 EUR

22 Jan 15:10 Prodhime bujqësore/Bimë , Gjilan

Fidane të mjedrrës

1 EUR

07 Jan 22:29 Të tjera , Gjilan

Shitet

05 Jan 03:45 Veshje dhe Tekstil , Gjilan

Kpuca

30 EUR

02 Jan 13:02 Veshje dhe Tekstil , Gjilan

Shiten 120 kuklla per Femra

1 EUR

17 Dhj 12:11 Të tjera , Gjilan

Shiten Raftat

45 EUR

25 Nën 19:59 Prodhime bujqësore/Bimë , Gjilan

Shitet

1 EUR

25 Nën 09:55 Të tjera , Gjilan

Shitet Malli

1 EUR

19 Nën 01:31 Veshje dhe Tekstil , Gjilan

shiten

14 Nën 00:44 Të tjera , Gjilan

Termo 2kw

139 EUR Price Reduced

09 Nën 00:43 Të tjera , Gjilan

Rafta industrial

04 Nën 20:33 Veshje dhe Tekstil , Gjilan

Shiten

200 EUR

28 Tet 00:16 Prodhime ushqimore , Gjilan

Recela shtepiak 100% organik

10 EUR

21 Tet 23:34 Prodhime bujqësore/Bimë , Gjilan

shiten pishat

11 Tet 00:55 Të tjera , Gjilan

Kamina H&M

11 Tet 00:48 Prodhime bujqësore/Bimë , Gjilan

shiten pishat

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione