korgpa2pro dhe korgm3

3 200 EUR

Shitet nga: berat 14 Gush 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Muzikë
Shitet korg pa2xpro dhekorgm3n gjendje t shkelqyer me full ritma ngjyra t gatshum per drama pergjithqka shum t ruajtur si t ri posedojn edhe kufera
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione