Publikuar: Pri 24 2023 09:19

Workstation - CPU E5-2650 v3 @ 2.30GHz (20 Core 40 Threads)

EUR

Publikuar: Pri 24 09:19
Shikime: 3
Procesori 2x : Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v3 @ 2.30GHz (40 CPUs), ~2.3GHz

Ram : 32768MB RAM (32GB RAM DDR4)

Kartela NVIDIA GeForce GTX 1080 8 GB
M.2 SSD 1 TB
HDD : 4 TB 7200 RPM WD
Eshte e pershtatme edhe per gaming

CS GO etj.pc eshte ne gjendje perfekte pa asnje defekt problem dhe supper e shpejt
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349393963

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione