Publikuar: Maj 06 2023 10:37

PC Lenovo M710 Professional + Monitor 22'

EUR

Publikuar: Maj 06 10:37
Shikime: 2
Shitet All in One - PC Lenovo M710 Professional me keto performanca:
Core i5, 8GB RAM
PC vjen me Monitor , ne te cilin Integrohet.
Mund te perdoret per ne shtepi, zyre, markete, etj
Eshte shume pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte.
Cmimi i volitshem
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349370357

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione