Apple MacBook Laptopë

450 EUR

Shitet nga: Malik 26 Maj 02:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Prodhuesi
Apple
Modeli
Macbook
Të re dhe të plotë të Apple MacBook Air dhe Pro Laptopë

E vërtetë dhe në Gjendje të përsosur dhe vjen i plotë me pajisje të plotë të mbyllura në kuti me 12 muaj garanci dhe bill.

Teksti më në WHATSAPP : +18597770061
Malik
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione