PS Vita

110 EUR

150 EUR

Shitet nga: Blend 03 Jan 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Play Station Vita,ne ekstrem e ruajtur me qip 8gb,fifa 13,Uncharted Golden Abbys,PS Vita vjen me fotrolle te plastikes,te gumes,adapterin.per me shum kontaktoni ne emal ose numrin e telefonit...
Bej ndrrim me iphone 5s black,shtoj dhe para...
Email- blendabdullahu18@gmail.com
ose Blendiii@Live.com...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione