Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Konzolë për lojëra në shitje

Konzolata për lojëra të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej shpallje për PS2, PS3, PS4, PS4 Pro, Xbox, CD me lojëra të ndryshme, doreza, usb për playstation dhe shumë lloje tjera të paisjeve dhe pjesëve për lojëra në MerrJep.com.


Gjej Sony Playstation shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim që MerrJep.com iu ofron.

Sot 15:37 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Cd per ps4

Sot 14:50 Konzolatë për lojëra , Ferizaj

PlayStation 3 Multiman çip

Sot 14:38 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Shitet sony 3 2 gjestika

100 EUR

Sot 14:36 Konzolatë për lojëra , Fushë Kosovë

shes Sony Playstation 3 (me chip)

50 EUR

Sot 14:34 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

God of War Ragnarök - PS5

45 EUR

Sot 12:28 Konzolatë për lojëra , Ferizaj

PS4 Slim me 2 Joystika dhe 1 loje

220 EUR

Sot 12:28 Konzolatë për lojëra , Ferizaj

PS4 Joystika te ri ORIGJINAL jan te pa perdorur

25 EUR

Sot 09:58 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

NBA 2K23

30 EUR

Sot 09:06 Konzolatë për lojëra , Gjilan

HyperX Cloud 2 Wireless

150 EUR

Sot 09:02 Konzolatë për lojëra , Ferizaj

Gjystika dhe Cd origjinal për PS4

Sot 08:59 Konzolatë për lojëra , Pejë

Sonyplayststion 3 me lojt te instaluara

100 EUR

Jeni duke kërkuar konzolë për lojëra? Ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të konzolatave për lojëra duke iu mundësuar kështu blerjen e konzolave të ndryshme nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Konzolë për lojëra në shitje


Eksploro gamën e gjerë të konzolave për lojëra dhe CD të ndryshme lojërash që MerrJep.com ofron. Gjej shpallje për konzolatë për lojëra si PS2, PS3, PS4, PS4 Pro, Xbox, të markave Sony, Microsoft, Nintendo, Apple dhe shumë marka tjera në MerrJep.com.


Përveq konzolave për lojëra Merrjep.com ofron gjithashtu edhe CD me lojëra të ndryshme, doreza, usb për playstation dhe shumë paisje tjera për konzola në mesin e 15.809 shpalljeve për konzolata lojërash në MerrJep.com.


Blej dhe shit konzolata për lojëra në MerrJep.com


Shpallje për konzolata lojërash të reja dhe të përdorura nga të gjitha llojet dhe markat në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për konzola lojërash dhe zgjedh ofertën më të mirë për PS2, PS3, PS4, PS4 Pro dhe shumë lloje tjera të konzolave me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Nëse keni konzola për lojëra të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për konzolatën që doni të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 15.809 shpalljeve për konzolata të lojërave të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione