Studio ne gjendje te rregullt

Shitet nga: shkelzen Dje 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Punon me cd dhe traka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim