Ndegjuese Sony Origjinale (me bateri deri 20h).

Shitet nga: Ndegjuese Sony origjinale 20 Korr 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Shes ndegjueset Sony origjinale te reja me microfon dhe kualitet te larte te zerit per telefon kompjuter etj. Ndegjuset mbushen me Usb dhe bateria zgjat deri ne 20h. Ndegjuset kane sistem slim dhe pershtaten ne veshin tuaj shum mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim