Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe paisje për telefona celular në shitje

Pjesë dhe paisje për telefona mobil në shitje. Gjej pjesë dhe paisje të shumta të reja dhe të përdorura për të gjitha llojet e telefonave si adapter, dëgjuese, navigacion, dëgjuese me Bluetooth, airpods, power bank, zmadhues ekrani dhe shumë paisje dhe pjesë tjera për telefona Samsung, iPhone, HTC, Huawei dhe marka tjera të telefonave në MerrJep.com.

26 Tet 20:05 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prishtinë

Adapter per iphone

10 EUR

07 Nën 01:29 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Mitrovicë

samsung

100 EUR

28 Jan 10:51 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prizren

SIM

30 EUR

A keni nevojë për adapter, dëgjuese, airpods, power bank, zmadhues ekrani, dëgjuese me Bluetooth apo paisje tjera për telefon? Ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të pjesëve dhe paisjeve për telefona të markave dhe modeleve të ndryshme si iPhone, Samsung, Huawei, HTC, LG dhe shumë marka dhe modele tjera të telefonave.


Gjej pjesë dhe paisje për telefona të markave të ndryshme


Gjej pjesë dhe paisje të reja dhe të përdorura për telefona me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për pjesë dhe paisje për telefona celular në MerrJep.com.


Pjesë dhe paisje për telefona si adapter, dëgjuese, navigacion, dëgjuese me Bluetooth, airpods, power bank, zmadhues ekrani, adapter fast charger, mbushës me wireless dhe pjesë apo paisje tjera për të gjitha llojet e telefonave mund t'i gjeni me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Kërkoni pjesë apo paisje për telefona në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit të telefonit dhe llojit të paisjes dhe gjeni vetëm ato paisje apo pjesë që ju përshtaten juve.


Blej dhe shit pjesë dhe paisje për telefona në MerrJep.com


Shpallje për pjesë dhe paisje të reja dhe të përdorura për të gjitha llojet dhe markat e telefonave në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për për pjesë dhe paisje të telefonave të markave dhe modeleve të ndryshme si adapter fast charger, mbushës me wireless, adapter, dëgjuese, navigacion, dëgjuese me Bluetooth, airpods për iPhone, power bank, zmadhues ekrani dhe pjesë apo paisje tjera dhe zgjedh ofertën më të mire për ju.


Nëse keni pjesë rezervë për pjesë apo paisje të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial në mesin e 4.538 shpalljeve për pjesë apo paisje të telefonave të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione