Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe paisje për telefona celular në shitje

Pjesë dhe paisje për telefona mobil në shitje. Gjej pjesë dhe paisje të shumta të reja dhe të përdorura për të gjitha llojet e telefonave si adapter, dëgjuese, navigacion, dëgjuese me Bluetooth, airpods, power bank, zmadhues ekrani dhe shumë paisje dhe pjesë tjera për telefona Samsung, iPhone, HTC, Huawei dhe marka tjera të telefonave në MerrJep.com.


Sot 09:37 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Vule me datë

12 EUR

Sot 09:36 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Matës i baterive

10 EUR

Dje 17:48 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

GALAXY BUDS+

18 EUR Price Reduced

12 Pri 18:14 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Apple Airpods Pro 2ng Generation

230 EUR

12 Pri 12:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Sd card 64 gb Profesionale

8 EUR Price Reduced

12 Pri 09:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prizren

APPLE AIR TAG

99 EUR

11 Pri 22:58 Shitore Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Mitrovicë

Redmi airdots 2 CE

18 EUR

Shitësit të Besuar
11 Pri 03:06 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Pejë

adapter për ipad apple orginal

25 EUR Price Reduced

09 Pri 12:23 Shitore Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Bose QC Earbuds

139 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
08 Pri 05:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Vushtrri

Google Pixel 7 fatrolla original

15 EUR Price Reduced

07 Pri 22:53 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Gjilan

HardDisk 1TB per Pc

20 EUR Price Reduced

A keni nevojë për adapter, dëgjuese, airpods, power bank, zmadhues ekrani, dëgjuese me Bluetooth apo paisje tjera për telefon? Ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të pjesëve dhe paisjeve për telefona të markave dhe modeleve të ndryshme si iPhone, Samsung, Huawei, HTC, LG dhe shumë marka dhe modele tjera të telefonave.


Gjej pjesë dhe paisje për telefona të markave të ndryshme


Gjej pjesë dhe paisje të reja dhe të përdorura për telefona me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për pjesë dhe paisje për telefona celular në MerrJep.com.


Pjesë dhe paisje për telefona si adapter, dëgjuese, navigacion, dëgjuese me Bluetooth, airpods, power bank, zmadhues ekrani, adapter fast charger, mbushës me wireless dhe pjesë apo paisje tjera për të gjitha llojet e telefonave mund t'i gjeni me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Kërkoni pjesë apo paisje për telefona në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit të telefonit dhe llojit të paisjes dhe gjeni vetëm ato paisje apo pjesë që ju përshtaten juve.


Blej dhe shit pjesë dhe paisje për telefona në MerrJep.com


Shpallje për pjesë dhe paisje të reja dhe të përdorura për të gjitha llojet dhe markat e telefonave në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për për pjesë dhe paisje të telefonave të markave dhe modeleve të ndryshme si adapter fast charger, mbushës me wireless, adapter, dëgjuese, navigacion, dëgjuese me Bluetooth, airpods për iPhone, power bank, zmadhues ekrani dhe pjesë apo paisje tjera dhe zgjedh ofertën më të mire për ju.


Nëse keni pjesë rezervë për pjesë apo paisje të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial në mesin e 4.538 shpalljeve për pjesë apo paisje të telefonave të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione