Procesor i7 4770

90 EUR

Shitet nga: LV 13 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet procesori i7 4770, i testuar dhe punon perfekt per qdo program apo loje
Leaflet
Në fillim