WLAN Antenna 2.4GHz dhe 5GHz

0 EUR

Shitet nga: Behari 27 Maj 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten wireless Antenna 2.4 GHz dhe 5GHz me N-Connector.

Grid Antenna
Sectorial Antenna
OMNI Antenna
Yagi Antenna
Per me shum Info Kontakto ne 045598031.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione