usb LED

5 EUR

5 EUR

Shitet nga: lavdim 09 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shes drita LED me fuqi 5 watt drita eshte e pershtatshme per lexim ndriqim naten permes laptopit ose me adapter me usb port nese laptopi lehet ne opcionin sleep drita vendoset ne portin e usb dhe perdoret per ndriqim ter naten deri ne mengjes .qmimi 5 euro copa sasia e limituar .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione