Bitmain Antminer S9i 14th s Bitcoin Miner me PSU

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: John 25 Korr 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
100% origjinal i ri
Me fabrikën e hapur
1 vit garanci ndërkombëtare
Gjithashtu vjen me faturë dhe fatura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim