Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për servisim të kompjuterëve

Servis dhe pjesë dhe paisje të ndryshme për kompjuter. Kërko shpallje për pjesë të ndryshme për kompjutera si adapter për laptop, tastier, maus, CD për formatizim, ekran për laptop, printer, kartelë grafike dhe pjesë tjera si dhe shërbime të ndryshme servisimi për kompjutera si servisim i monitorit, servisim i kartelave grafike, servisim i rigav shumë lloje tjera të servisimit të kompjuterëve.

01 Pri 22:36 Servis për Kompjuterë , Deçan

USB 2TB

55 EUR

21 Dhj 13:04 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

HekTek

19 Dhj 12:22 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

HekTek

04 Sht 00:05 Servis për Kompjuterë , Gjilan

Monitor Samsung

55 EUR

16 Maj 15:28 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Antivrus

15 EUR

21 Shk 21:49 Servis për Kompjuterë , Lipjan

Servis per kompjutera

100 EUR

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej kompani që ofrojnë servise dhe pjesë dhe paisje rezervë për kompjuter me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Servis për kompjuter dhe laptop


Gjej shpallje për kompani që kryejnë shërbim servisimi përkompjuter dhe laptop si servisim i monitorit, servisim i kartelave grafike, servisim i rigave dhe shumë shërbime tjera dhe gjej ofertat më të mira për servisimin e kompjuterit apo laptopit tuaj në gjithë Kosovën.


Blej pjesë dhe paisje për kompjuter dhe laptop


Gjej pjesë dhe paisje të ndryshme për kompjuter dhe laptop si adapter për laptop, tastier, maus, CD për formatizim, ekran për laptop, printer, kartelë grafike dhe shumë pjesë dhe paisje tjera me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për servis për kompjuter në MerrJep.com.


Kërkoni pjesë dhe paisje për kompjuter dhe laptop në bazë të filtrave për kërkim dhe gjej shpejt dhe lehtë pjesën apo paisjen që ju kërkoni në mesin e qindra shpalljeve për servisim të kompjuterëve në MerrJep.com.


Shit paisje dhe pjesë për kompjuter në MerrJep.com


Nëse keni pjesë apo paisje të ndryshme për kompjuter apo laptop eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pjesën dhe paisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për servisim të kompjuterëve dhe laptopëve të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione