Per nostalgjiket merakli dhe koleksionistet

120 EUR

Shitet nga: Nexhat Bytyqi 07 Shk 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Philips
tv/radio/kasetofon shum i mir e i ruajtur edhe ne ditet e sodit kasetat si punojn radio dhe tv perfekt,kualiteti i ktynehershit i rreziston kohes
Nexhat Bytyqi
044277624
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione