Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:38 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Shitet TV SAMSUNG 116 cm

130 EUR

28 Maj 18:19 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Shitet TV

70 EUR

28 Maj 18:19 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Televizor Philips 50'

550 EUR

28 Maj 18:14 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Televizor Philips 50'

550 EUR

28 Maj 17:30 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Shitet televizori

70 EUR

28 Maj 17:30 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Shitet televizori

80 EUR

28 Maj 17:30 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Shitet televizori

70 EUR

22 Maj 23:55 Të tjera , Gjakovë

NET IPTV 4K DHE FULL HD

65 EUR

20 Maj 23:43 Fotoaparate , Gjakovë

Gopro 5/6/7 - Kornizë e jashtme për Gopro - 30 Euro

30 EUR

17 Maj 11:10 Pjesë për TV/Satelitë , Gjakovë

Android box

36 EUR

17 Maj 00:12 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

2- Televizior

16 Maj 23:44 Të tjera , Gjakovë

SD CARD professionale

15 EUR

14 Maj 16:53 Video dhe DVD , Gjakovë

VHS video kaseta TDK te reja ne paketim

10 EUR

14 Maj 15:28 Fotoaparate , Gjakovë

Hohem iSteady X

50 EUR

14 Maj 15:28 Pjesë për TV/Satelitë , Gjakovë

Dreambox 500s

15 EUR

14 Maj 12:48 Fotoaparate , Gjakovë

Shitet Zeapon Motorised Micro 2 Camera Slider

450 EUR

14 Maj 04:10 Të tjera , Gjakovë

Shiten Syzet Origjinale

100 EUR

10 Maj 19:08 Video kamera , Gjakovë

Gopro - stick per uje

20 EUR

10 Maj 11:36 Fotoaparate , Gjakovë

GoPro 9/10/11 - mbrojtëse kundër ujit - 55 euro

55 EUR

08 Maj 05:07 Fotoaparate , Gjakovë

Gopro 4 - mbrojtëse kundër ujit dhe mbrojtese standarte

25 EUR

08 Maj 04:42 Video kamera , Gjakovë

Gopro 9/10/11 - Kornizë e jashtme e gomës për Gopro

20 EUR

08 Maj 02:10 Fotoaparate , Gjakovë

Kerkoj canon EF lensa 70-80-105-135mm

08 Maj 01:36 Video kamera , Gjakovë

Gopro akcesor - mbajtese me levizje te kokes 360 shkalle

20 EUR

07 Maj 21:18 Video kamera , Gjakovë

Gopro akcesor - mbajtese

15 EUR

07 Maj 04:46 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese

20 EUR

07 Maj 04:03 Video kamera , Gjakovë

Gopro akcesor tripod - mbajtese

10 EUR

07 Maj 03:05 Video kamera , Gjakovë

Gopro - ngjitese te GoPro

25 EUR

07 Maj 01:42 Fotoaparate , Gjakovë

Gopro - mbrojtëse kundër ujit deri në 60 metra thellesi

50 EUR

06 Maj 16:51 Fotoaparate , Gjakovë

GoPro-mbajtese rrip i kokes per Gopro-ski-skijim-skije

35 EUR

06 Maj 15:24 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese per akcesore (GoPro Tripod Mount Adapter)

10 EUR

05 Maj 14:34 Video kamera , Gjakovë

Gopro akcesor - mbajtese e çelikut

20 EUR

05 Maj 07:47 Video dhe DVD , Gjakovë

Gopro - mbajtese per helmet

20 EUR

04 Maj 10:41 Video kamera , Gjakovë

Gopro - rrip per gjoks

25 EUR

04 Maj 10:31 Fotoaparate , Gjakovë

Gopro - Tripod lëvizës, elastik dhe fleksibil - ski - skijim

25 EUR

04 Maj 10:30 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese dhe ngjites

45 EUR

04 Maj 10:28 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese

15 EUR

04 Maj 10:28 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese

15 EUR

04 Maj 09:58 Video kamera , Gjakovë

Gopro - Çante per GoPro dhe akcesore

20 EUR

03 Maj 16:02 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Gjakovë

IPTV

80 EUR

29 Pri 16:39 Fotoaparate , Gjakovë

Canon eos 1300D

120 EUR

20 Pri 13:08 Video kamera , Gjakovë

Gopro hero 7 black

230 EUR

20 Pri 13:04 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

LG 32 inch

70 EUR

13 Pri 15:22 Fotoaparate , Gjakovë

osmo 4k

250 EUR Price Reduced

05 Pri 16:52 Video kamera , Gjakovë

Osmo Plus DJI

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione