Shtepi Moderne me qera ne Vrellë / Afer Ajroportit

Jepet me qera nga: xxx Sot 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fshati Vrellë / Afer Ajroportit
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Lipjan

Shtepia ka 250 m² Leshohet me qera qe gjindet ne Fshatin Vrellë / e Goleshit 3 km prej Sllatine drejtim Magures e 1 km prej Ajroportit shpja me nje her mundet mu dhan me qira, Qiraja 20 Ari Trull /oborr te Gjelbert dhe gjithashtu ka hapesire per parking te veturave.
Eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Ka ifrastruktur me te gjitha Rrym / Ujë 24 or / Kanalizim / Telkom Internet deri 15 mb/s nxjemje qendrore me Dru / perlet/ edhe mundsia me Rrym tri mundsi jan
Shtepia ka 250 m² Qmimi:800€ (+depozit) dhe ka kete renditje:
Kati I:
Salloni
Kuzhina
Koridori me Tavolina të bukës
Banjo
Kati II:
4 Dhoma gjumi/ e cilat Posedojn Ballkon
Banjo / e cila posedon edhe jaccuzi

Eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Qmimi:800€ (+depozit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim