LESHOHET LOKALI ME QIRA

Jepet me qera nga: N.Abdullahu Dje 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Ofrohet per qira lokal me oborr ne qender
Lokali gjendet ne Sante, ne parkingun “Flamurtari” (Parkingu i UCK-së)
Ka hapsire prej 110 m2.
Posedon nxemje qendrore nga termokosi. Gjithashtu posedon kopesht.
Ka dy hyrje, njera nga kopshti dhe njera nga hyrja kryesore.
I pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Qiraja 600 €
Kontakt: +38349601671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim