Shes goma 175/65/r14

40 EUR

Shitet nga: Valmir 03 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Kaçanik
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
Shes 2 gomat super gjendje te perdorura vetem 1 muaj jan te vitit 2018 Royal Black
Leaflet
Në fillim