Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma - Bandazhe dhe Fellne të reja dhe të përdorura në shitje

Koha për goma dhe bandazhe të reja? Na lejoni ta bëj kërkimin tuaj pak më të lehtë, duke ndarë me ju shpalljet për goma dhe bandazhe që mund t’i gjeni në MerrJep.com.


Në këtë kategori të MerrJep.com mund të gjeni llojet më të njohura në shpalljet goma dhe bandazhe përfshirë goma të verës dhe dimrit si Goodyear, Michelin, Bridgestone, Dunlop për të gjitha llojet e veturave dhe makinave.


Shikoni shpallje për goma, fellne, bandazhe të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni atë që ju duhet në mesin e mijëra shpalljeve ditore për të gjitha llojet e gomave!


Sot 13:07 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne te reja me goma te reja Toyota Land Cruiser

850 EUR

Sot 13:06 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 14 per golf 2 3

130 EUR Price Reduced

Sot 13:06 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 17 Renault Laguna

170 EUR

Sot 13:05 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Goma me nr 17 te rreja

230 EUR

Sot 13:04 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 20 Audi

450 EUR Price Reduced

Sot 13:04 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 16 BMW

170 EUR

Sot 13:03 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 18 Audi a4 a5 a6 a8 q3 q5 me goma dimrit

520 EUR

Sot 13:03 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne te rreja me goma te rreja Toyota Prado

950 EUR

Sot 13:02 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 17 per audi a8

550 EUR

Sot 13:01 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 17 Audi q3 q5 q7 etj

300 EUR

Sot 13:01 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 16 Renault Laguna 2

170 EUR

Sot 13:01 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 17 Audi a4 a6 a8 me goma dimri

370 EUR

Sot 13:00 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 18 per T5

270 EUR

Sot 12:47 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Shes 4 goma dimiri 17. E plus S

Sot 12:42 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Goma Dimrit 17 me Bandasha per Tiguan

280 EUR Price Reduced

Sot 12:42 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 16 Renault Laguna

170 EUR

Sot 12:42 Goma dhe Bandazhe , Prizren

Shiten Fellne 18 vw

400 EUR

Sot 12:42 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 16 Audi q3 q5

350 EUR

Sot 12:41 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 15 me goma per Golf 4

270 EUR

Sot 12:41 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 19 inch per bmw x5 bmw x6 orginal

Sot 12:41 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 16 VW Golf 5+

220 EUR

Sot 12:41 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 16 col per mercedes golf 7 6 5 pasat

Sot 12:41 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 21 inch per bmw x5 bmw x6 5 x112

Sot 12:41 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 19 inch audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 18 col per. Audi a3 a4 a5 a6 a7. Q3 q5

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 22 inch per. Bmw x5 bmw x6. 5 x112

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 22 inch per. Audi a8 q7. Q8

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Drenas

FELLNE 18 AUDI

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Pejë

Goma Dimrit per gjipa 225/60/17

120 EUR Price Reduced

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 20 col Orginal per bmw x5 bmw x6

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

fellne 18 col o per audi a3 a4 at a6 a7 q3 q5

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 22 inch per. Audi a8 q7. Q8

Sot 12:40 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bnw gt bmw 4 x3

Sot 12:39 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

fellne 18 col o per audi a3 a4 at a6 a7 q3 q5

Sot 12:39 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

fellne 20 col per ML GLK

Sot 12:39 Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 17 col per. Audi a3 a4 a5 a6 a7 q3 q5


Keni nevojë të ndërroni gomat e veturës apo makinës tuaj? Kërkoni në MerrJep.com në mijëra shpallje për goma dhe bandazhe për të gjitha llojet e veturës. Ju duhet vetëm të kërkoni për llojin e gomave që ju duhet dhe të shikoni se cila është oferta më e mirë për ju.


Gomat e verës


Çdo lloj i gomave është i dizajnuar të iu përshtatet gjendjes atmosferike gjatë të cilës ju do të vozisni. Gomat e verës janë të dizajnuara t’i ofrojnë veturës apo makinës tuaj performancë komode gjatë motit të nxehtë dhe me diell dhe janë të fokusuara të funksionojnë në kushte të tilla atmosferike. Pra, të thatë dhe me diell.


Gomat e dimrit


Para se të fillojnë ditët e ftohta dhe me borë të dimrit, ju duhet t’i keni të vendosura gomat e dimrit në veturën apo makinën tuaj.


Moti i ftohtë dhe rrugët me akull dhe ngrica do të bëjnë që vetura juaj të rrëshqasë gjatë vozitjes, prandaj ju duhet patjëtër t’i zëvendësoni gomat e verës me gomat e dimrit.


Gomat e dimrit ofrojnë vozitje komode dhe funksionale në temperatura të ulëta dhe në kushtë të rënduara atmosferike kur rrugët janë të rrëshqitëshme dhe me akull.Ndërroni gomat në stinën e duhur


Për të pasur një vozitje komode dhe të rehatshme në secilën stinë të vitit ju duhet t’i ndërroni gomat e veturës tuaj për t’ia përshtatur periudhës në të cilën ju vozitni.


Qofshi duke kërkuar goma të reja apo goma të vjetra për veturën apo makinën tuaj, MerrJep iu ofron përzgjedhje të madhe të të gjitha llojeve të gomave verore, dimërore dhe me gjerë.Shisni goma në MerrJep


Nëse posedoni goma që nuk i përdorni më dhe jeni duke kërkuar një vend për t'i shitur atë pasi që nuk ju duhet më, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.

Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për goma dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për shitje të gomave në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione