Goma, bandazhe, fellne të reja dhe të përdorura në shitje

Bleni goma në MerrJep.com dhe gjeni llojet më të njohura të gomave të veres dhe dimrit si Goodyear, Michelin, Bridgestone, Dunlop për të gjitha llojet e veturave dhe makinave. Shikoni shpallje për goma, fellne, bandazhe të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni atë që ju duhet në mesin e mijëra shpalljeve ditore për të gjitha llojet e gomave!

Sot 03:38 ,

Felne 14

40 EUR

Sot 00:18 ,

Goma 16 C

120 EUR

Dje 23:20 ,

Jdneid

200 EUR

Keni nevojë të ndërroni gomat e veturës apo makinës tuaj? Kërkoni në MerrJep.com në mijëra shpallje për goma,fellne dhe bandazhe për të gjitha llojet e veturës. Ju duhet vetëm të kërkoni për llojin e gomave që ju duhet dhe të shikoni se cila është oferta më e mirë për ju.

Gomat e verës

Çdo lloj i gomave është i dizajnuar të iu përshtatet gjendjes atmosferike gjatë të cilës ju do të vozisni. Gomat e verës janë të dizajnuara t’i ofrojnë veturës apo makinës tuaj performancë komode gjatë motit të nxehtë dhe me diell dhe janë të fokusuara të funksionojnë në kushte të tilla atmosferike. Pra, të thatë dhe me diell.

Gomat e dimrit

Para se të fillojnë ditët e ftohta dhe me borë të dimrit, ju duhet t’i keni të vendosura gomat e dimrit në veturën apo makinën tuaj.

Moti i ftohtë dhe rrugët me akull dhe ngrica do të bëjnë që vetura juaj të rrëshqasë gjatë vozitjes, prandaj ju duhet patjëtër t’i zëvendësoni gomat e verës me gomat e dimrit.

Gomat e dimrit ofrojnë vozitje komode dhe funksionale në temperatura të ulëta dhe në kushtë të rënduara atmosferike kur rrugët janë të rrëshqitëshme dhe me akull.

Ndërroni gomat në stinën e duhur

Për të pasur një vozitje komode dhe të rehatshme në secilën stinë të vitit ju duhet t’i ndërroni gomat e veturës tuaj për t’ia përshtatur periudhës në të cilën ju vozitni.

Qofshi ju duke kërkuar goma të reja apo të vjetra për veturën apo makinën tuaj, MerrJep iu ofron përzgjedhje të madhe të të gjitha llojeve të gomave verore, dimërore dhe me gjerë.
Në fillim