Mikroval dhe satelit

Shitet nga: Fazli 04 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : GPS pajisje
Mikrovali shumë i ri 30€
Sateliti 30 €
Gjithësej 60 €

Veq mi largu nga shtëpija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim