Maqin shimshek me 2 mjelse 250 euro zbritje lir

250 EUR

Shitet nga: Baki 06 Maj 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shes maqin mjelse me dy mjelse şimşek aksijon zbritje me 2 mjelse 250 euro
Kena edhe modele ndryshme kan 1 vit garancijon


Kena me shumich dhe.me pakich
Pér barnatore bujqsore
Kena edhe pjes maqinave mjelse me shumic dhe me pakic
Me vaj pa vaj modela ndryshme
Kosove shipri me fatur regull barnatore apotek bujqsore mercedes pikap caddy lop viq bin mushtjer bmw inox inoks llaktofriz laktofriz jo ndrrim shes kena modela ndryshme me shumich me pakic shiten
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione