Shes Haub+Krilla per Imr 65 ndrrim me Sillazh

110 EUR

150 EUR

Shitet nga: Samir 25 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes krillat dhe hauben per rakovic 65 dhe 60 shiten komplet krillat dhe hauba jan t vjetra dojn investim per mashum info tel 049 508 075 ju mirpres si dhe viber qmimi 110 euro komplet i diskutyshem vrejtje sanaku i kuq nuk vjen me krilla si dhe dritat katrore n haub lledad nuk vin flm per mirkuptim Ndrrim me sillazh .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione