Publikuar: Qer 25 2022 06:03

BLEJ TRAKTORA SI DHE TE GJITHA MJETE BUJQËSORE

Publikuar: Qer 25 06:03
Shikime: 1752
Blej te gjitha llojet e traktorva IMT Massey dhe lloje te ndryshme si dhe po ashtu bejm edhe blerjen e mjeteve bujqsore si : Kosa Grebuja Prokolica Pllug Vllaqa dhe makina te ndryshme ju mirpresim ne numrin e telefonit 044274922 044613706
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione