Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktorë të ri dhe të përdorur në shitje - Shpallje për traktor John Deere, IM, Massey-Ferguson dhe më shumë

Fiat , 1247
Aixam , 1
Mercedes , 1
Same , 711
Deutz Fahr , 730
Fendt Farmer , 377
Iseki , 115
Kubota , 7
Iveco , 1
TAFE , 350
IMT , 10239
Shibaura , 5
John Deere , 657
Yanmar , 9

Traktor të ri dhe të përdorur në shitje. Përzgjedhje e madhe e traktorëve në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet për traktor në shitje dhe gjeni ofertën ideale për ju.


Me gamën tonë të gjerë të makinerive bujqësore që ofrojmë, ne jemi në gjendje t'ju ndihmojmë të gjeni traktor të përsosur për biznesin tuaj nga shumë marka kryesore duke përfshirë Massey Ferguson, John Deere, Fendi, IMT, Imr, Lamborghini dhe më shumë.

Dje 09:11
Linku:
Traktorë , Ferizaj

Ford 3000

4 800 EUR


Sot 15:06 Traktorë , Ferizaj

Traktor IMT 577 ne gjendje ne rregull

Sot 14:28 Traktorë , Ferizaj

Imt 539

Sot 14:28 Traktorë , Ferizaj

Imt 533

Sot 14:06 Traktorë , Kaçanik

Shitete imt 542 viti 90

3 500 EUR

Sot 14:06 Traktorë , Kaçanik

Shitet traktorri 539 me kopresor

2 700 EUR

Sot 14:06 Traktorë , Kaçanik

Shitet traktorri 539 me kopresor

3 500 EUR

Sot 14:06 Traktorë , Kaçanik

Shiten anllaserat per imt

120 EUR

Sot 14:05 Traktorë , Therandë

John deere 3050

Sot 14:05 Traktorë , Ferizaj

Traktor Tafe 42 Dl

Sot 13:30 Traktorë , Viti

Shitet Radiatori per 558

125 EUR

Sot 13:30 Traktorë , Lipjan

Shitet maqian sip dy rensh

5 400 EUR

Sot 13:30 Traktorë , Therandë

John deere 3040

Sot 13:07 Traktorë , Skenderaj

Shitet 560 hidrolik

Sot 13:07 Traktorë , Ferizaj

Rimorkio ne shitje

Sot 12:58 Traktorë , Ferizaj

Shitet Traktori

Sot 12:56 Traktorë , Deçan

Traktor IMT-540

Sot 12:50 Traktorë , Vushtrri

Imt 539. viti 1991

Sot 12:50 Traktorë , Vushtrri

Imt 539

Sot 12:49 Traktorë , Prishtinë

Traktor IMT-539

Sot 12:08 Traktorë , Kaçanik

Shiten plluqt 755 origjinal

330 EUR

Sot 12:08 Traktorë , Kaçanik

Shitet traktorri 539 me kopresor

3 300 EUR

Sot 12:08 Traktorë , Kaçanik

�� RAKOVIC.65.SUPER

5 200 EUR

Sot 12:07 Traktorë , Kaçanik

Shitet traktorri 539 me kopresor

2 900 EUR

Sot 11:56 Traktorë , Skenderaj

Shitet traktorit i ri

Sot 11:54 Traktorë , Pejë

goma

80 EUR Price Reduced

Sot 11:54 Traktorë , Vushtrri

JOHN DEERE 6200

1 EUR

Sot 11:54 Traktorë , Vushtrri

MASSEY FERGUSON 4245

1 EUR

Sot 11:50 Traktorë , Ferizaj

Imt 539

Sot 01:05 Traktorë , Besianë

SHITET TRAKTORI HULIMAN 478

Dje 23:43 Traktorë , Skenderaj

Rimorkio

Dje 23:27 Traktorë , Lipjan

SHITET TRAKTORI FERGUSAN IMT 539 I RUJTUN

35 EUR

Dje 23:24 Traktorë , Lipjan

SHITET TRAKTORI IMT 533 I RUJTUN ME RKS

2 800 EUR

Dje 22:43 Traktorë , Therandë

Shitet golldani per arsye mos pordorimi

550 EUR

Dje 21:23 Traktorë , Skenderaj

Imt 577 4×4

Dje 20:58 Traktorë , Skenderaj

Massey Ferguson 158

3 700 EUR Price Reduced

Dje 20:55 Traktorë , Burim

Ngarkese per duj

Dje 20:37 Traktorë , Viti

Case 3220 Turbo-S

Platforma Merrjep,com iu mundëson të shisni direkt tek tregtarët e traktorëve apo edhe të krijoni shpallje për traktorë në shitje.


Kërkoni shpallje për traktor në shitje nga rehatia e shtëpisë suaj në lokacione të ndryshme si Prishtinë, Prizren, Pejë dhe gjithë Kosovën përmes platformës MerrJep.com dhe gjeni traktor në shitje nga markat më të njohura të makinave bujqësore.


Traktorë në shitje - Markat më të njohura


Jeni fermerë dhe po kërkoni traktorë për të zhvilluar punën në fushë apo fermë? Shikoni shpalljet për traktorë të ri apo të përdorur në gjithë Kosovën.


Nëse po kërkoni një traktorë me fuqinë për të trajtuar punë të mëdha, mos kërkoni më shumë se MerrJep.


Gjeni traktorë në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si IMT 542, Fendt 108, Massey Ferguson 165, Ferguson IMT 539, IMR 65, Univerzal 445, Rakovic 65, Gjendir 3040 dhe shumë marka dhe modele tjera të traktorëve në mesin e 20.530 shpalljeve në MerrJep.com.


Si të zgjidhni traktorin e duhur për fermën tuaj?


Traktori është një nga pajisjet më të shtrenjta që do të blejë një fermë ose pronar biznesi. Si rezultat, është shumë e rëndësishme të siguroheni që të dini saktësisht se çfarë kërkoni kur shkoni për të bërë pazar.


Gjëja kryesore që duhet ta konsideroni është madhësia e fermës tuaj sepse traktorin duhet ta zgjidhni në përputhje me rrethanat.


Për shembull, fermat me sipërfaqe më të gjerë kërkojnë traktorë me më shumë kuaj fuqi ndërsa, për fermat me sipërfaqe më të vogël, traktorët me më pak kuaj fuqi mund të përshtatet për qëllime bujqësore.


Shit traktor të ri apo të përdorur në MerrJep.com


Regjistroni shpallje falas për traktor në shitje në MerrJep.com dhe gjeni blerësin potencial për traktor në mesin e mijëra shpalljeve për traktor në shitje MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme traktorit është të shkruani të gjitha detajet e tij dhe numrin tuaj kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktojë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione